Zásady ochrany soukromí

Úvod do ochrany osobních údajů

Ochrana osobních údajů je naší prioritou a zavazujeme se chránit soukromí našich uživatelů. V následujícím textu Zásad ochrany soukromí vysvětlujeme, jaké údaje shromažďujeme, jak s nimi nakládáme, a jaká práva máte v souvislosti s Vašimi osobními informacemi. Na našem webu GenDet.cz se snažíme o transparentnost a chceme, abyste měli plnou kontrolu nad svými daty. Tento dokument obsahuje podrobný popis postupů, které aplikujeme k zajištění ochrany Vašich osobních informací a poskytuje Vám všechny potřebné informace, aby Vaše interakce s naším webem byly bezpečné a Vaše práva zaručena. Vážíme si důvěry, kterou do nás vkládáte při poskytování Vašich osobních údajů a zavazujeme se je používat spravedlivě a zodpovědně.

Shromažďování a používání osobních údajů

Shromažďujeme osobní údaje, které nám dobrovolně poskytujete pro poskytování našich služeb a informací. Toto může zahrnovat, ale není omezeno na, Vaše jméno, e-mailovou adresu a další kontaktovací údaje. Tyto informace používáme pro odpovědi na Vaše dotazy, posílání informací o našem výzkumu a inovacích, stejně jako pro zlepšení našich služeb. Důrazně věnujeme pozornost ochraně dat v souladu s platnými zákony. Nikdy neprodáváme ani nepůjčujeme Vaše osobní údaje třetím stranám bez Vašeho výslovného svolení.

Bezpečnost a ochrana údajů

Zabezpečení Vašich osobních údajů je pro nás klíčové. Používáme široké spektrum bezpečnostních technologií a procedur, které nám pomáhají chránit Vaše údaje před neoprávněným přístupem, použitím či zveřejněním. Tyto kroky zahrnují použití bezpečnostních opatření na fyzické, elektronické i organizační úrovni. Naše bezpečnostní opatření jsou pravidelně aktualizovány a testovány, aby reflektovaly nové hrozby a vývoj technologie.

Práva subjektu údajů

Máte právo požádat o přístup k Vašim osobním údajům, které zpracováváme, a můžete požádat o jejich opravu, aktualizaci, nebo smazání. K takovým žádostem je třeba přistupovat s respektem k Vašemu právu na soukromí a my se zavazujeme reagovat na Vaše podněty rychle a s náležitou pečlivostí. Všechna vaše práva jsou vysvětlena a garantována podle platných právních předpisů.

Kontaktní informace

V případě otázek nebo obav týkajících se zpracování Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese [email protected] nebo na následující poštovní adrese: Jitka Moravcová, Palackého třída 740/157, 612 00 Brno-Královo Pole, Česká republika. Jsme připraveni poskytnout Vám veškerou potřebnou asistenci a odpovědět na veškeré Vaše dotazy ohledně ochrany osobních údajů.

0

Napsat komentář

Prosím zkontrolujte svůj e-mail
Zkontrolujte prosím svou zprávu
Děkuji. Vaše zpráva byla odeslána.
Chyba, e-mail nebyl odeslán